Tražiš kreativan i dinamičan posao?

Voliš putovanja?

Spreman si za rad sa studentima i srednjoškolcima? 

Želiš raditi kao voditelj projekta?

 

Ako si na sva pitanja potvrdno odgovorio, javi nam se jer tražimo upravo TEBE!


UVJETI NATJEČAJA

Zapošljavamo na radno mjesto voditelj projekta.

Radno mjesto voditelja projekta u partnerskoj organizaciji obuhvaća slijedeća zaduženja: koordinacija volontera, financijsko praćenje projekta, održavanje i ažuriranje mrežne i Facebook stranice, sudjelovanje na konferencijama, vođenje i sudjelovanje na informativno-motivacijskim radionicama i dr.

Mjesto rada: Pula

Tražena razina obrazovanja: VSS

Vrsta zaposlenja: puno radno vrijeme; na određeno

Prethodno radno iskustvo nije nužno

Kandidati trebaju biti zainteresirani za rad sa srednjoškolcima, studentima i mladim nezaposlenim osobama.

Kandidati trebaju biti spremni na samostalan rad.

Zbog dinamičnog karaktera posla i naš fokus isključivo na rad s mladima, tražimo kandidate do 30 godina.

Molbu i životopis uz obveznu naznaku „Prijava za radno mjesto voditelj projekta“ potrebno je najkasnije do 13.06.2017. poslati na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Natječaj je otvoren do 13.06.2017.