Voliš raditi s ljudima?

Tražiš posao s mogućnošću zaposlenja za stalno?

Prijavi se za posao trgovca u mesnici Compari!

 

Ekipa iz Comparija već 28 godina brine da svi za stolom imamo kvalitetno i ukusno meso. Trenutno traže pojačanje za svoju mesnicu, a ta osoba možeš biti upravo ti.

 

Traži se trgovac/trgovkinja za rad u jutarnjim smjenama u mesnici u centru Pule. Prednost pri prijavi imaju osobe koje znaju talijanski jezik i poznaju suhomesnate proizvode, no nije uvjet. Poslodavac nudi odlične radne uvjete i mogućnost stalnog radnog odnosa. Predviđeni početak rada: odmah.

 

Zainteresirani za zaposlenje pozvani su javiti se slanjem životopisa i zamolbe putem e-maila s naslovom „Prijava za posao: prodavač/ica“ na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..