Voliš brojeve i želiš se u budućnosti baviti financijama?

 

Želiš steći radno iskustvo u pozitivnom i poticajnom okruženju?

 

Onda pažljivo čitaj jer ovo je prilika koju ne smiješ propustiti!

 

Poduzeće Sport 3000 iz Pule nudi poslovne usluge knjigovodstva, poslovnog savjetovanja i consultinga. Uslijed povećanog obujma posla u potrazi su za studentom/studenticom za obavljanje pomoćnih poslova u računovodstvu kao što je npr. unošenje knjigovodstvenih isprava u knjigovodstveni program.

 

Traži se pouzdana, moralna i pedantna osoba od povjerenja koja ima afinitet prema ovakvoj vrsti posla i želi steći iskustvo radom u profesionalnom i stručnom timu. Prethodno znanje i iskustvo nije potrebno, a poslodavac nudi mogućnost zaposlenja nakon studija.

 

Potencijalni kandidati pozivaju se da se prijave za posao telefonski ili putem e-maila kratkim predstavljanjem.

Kontakt broj telefona: +385 98 928 6591

Kontakt e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.