Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci i Veleposlanstvo SAD u Zagrebu organiziraju Startup Camp Rijeka 2018, jedinstveni poduzetnički kamp koji se održava već sedmu godinu za redom s ciljem poticanja poduzetništva i poboljšanja investicijske klime u Hrvatskoj.

 

7. Startup Camp Rijeka održat će se u prostorima STEP RI znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci od 12. do 16. rujna 2018. godine.

 

Riječ je o petodnevnom programu strukturiranog mentoriranja tijekom kojeg uspješni poduzetnici i investitori iz Hrvatske i Amerike pomažu budućim poduzetnicima, odabranim kandidatima između 18 i 35 godina, razviti ideju kako bi stvorili održivi poslovni pothvat.

Osim strukturiranog mentoriranja, najbolji timovi će imati priliku osvojiti i bogate nagrade.

Radni jezik je engleski.

 

Prijave za Startup Camp Rijeka 2017 su otvorene do 25. lipnja 2017!

 

Detaljne informacije možete naći na http://startupcamp.com.hr/.

 

Pogledajte kako je bilo lani na https://www.youtube.com/watch?v=UJFq1wGwjvI&t=38s.