Projekt Start-Up udruge „Istrian Tourism Competition (ITC)“ predstavlja jedinstveno natjecanje u rješavanju poslovnih slučajeva (case-ova) poduzeća i JLRS (gradova i općina) iz područja turizma u Jugoistočnoj Europi.

Projekt „Career Booster“ predstavlja jedinstven koncept u Hrvatskoj koji studentima i mladima omogućava da steknu znanja i vještine potrebna za brži i lakši ulazak na tržište rada.

Inspire Me

Inspire Me predstavlja jedinstvenu konferenciju u kojoj uspješni pojedinci iz različitih područja sa mladima dijele svoje ideje, znanja te životna i poslovna iskustva.

Neki od dosadašnjih predavača bili su: Miljenko Vaić (Nestle), Ivo Usmiani (JGL), Andrey Shtylenko, R.Michael Anderson, Rob Anderson (CMG), Nikola Žinić, Andrea Andrassy, Davor Jurkotić, Damir Kedžo, Hana Hadžiavdagić, Jan Kerekeš, Frano Ridjan...

Kako je sve izgledalo na prvoj konferenciji i govori predavača mogu se pogledati na You tube stranici konferencije

Konferencija se održava u 5 gradova u Hrvatskoj, odnosno u Zagrebu, Rijeci, Osijeku, Puli i Zadru.

Projekt Start-Up udruge „Regional Case Study (RCS)“ predstavlja nacionalno natjecanje u rješavanju poslovnih slučajeva (case-ovima) kompanija iz različitih djelatnosti. 4. izdanje natjecanja RCS održati će se tijekom studenog i prosinca 2016. godine.